Základní informace
| Kategorie | Dětské batohy |
|---|---|
| Určení | pánské, dámské |
| Značka | DAKINE |
| Kategorie | městské, na volný čas |
| Katalogové číslo | 10004367-MULBAS |
Technické parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | boční kapsy, na notebook, hrudní pás |
| Objem | 32 l |
| Materiál | 86 % recyklovaný nylon, 13 % polyester, 1 % nylon, 94 % polyester, 6 % polyvinylchlorid |
| Pitný vak | není součástí |
| Vstup do batohu | horní vstup |
| Rozměry batohu | 49 x 35 x 16 cm |
| Rozměry | 49 x 35 x 16 cm |
| Hmotnost | 1120 g |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Batoh Verge 32L je multifunkčním pomocníkem pro ty, kteří usilovně pracují, a ještě usilovněji si užívají! Je nabitý funkcemi a nabízí výjimečné možnosti, co se týče úložného prostoru a organizace. Hlavní oddíl tohoto všestranného batohu je dvouúrovňově uspořádán a vybaven síťovanými přepážkami. Má také zadní přihrádku s polstrovaným pouzdrem na notebook nebo tablet a mnoho menších přihrádek, kapes na zip a dalších úložných míst. Součástí designu tohoto batohu je i systém pro upevnění na madlo cestovního kufru. Proto je na cestách ideální v kombinaci s kufry Carry-On Spinner ze série Verge.
Hlavní přednosti:
- ergonomický pěnový zádový panel a ramenní popruhy s prodyšnou síťovinou
- zádový panel s průchodem na madlo kufru
- bezpečnostní kapsa na zip na zádovém panelu
- nastavitelný a odnímatelný hrudní popruh
- zadní přihrádka s polstrovaným pouzdrem na notebook a tablet, organizačními kapsami a klipem na klíče
- vhodný pro většinu 16" notebooků
- hlavní oddíl s dvouúrovňovým uspořádáním a síťovanou přepážkou
- fleecová kapsa na sluneční brýle
- více předních kapes na zip
- samostatná spodní přihrádka
- rozšiřitelná kapsa na láhev na zip
- skrytá boční kapsa na zip s omyvatelnou podšívkou
Technické specifikace:
- Hlavní materiál: 86% recyklovaný nylon, 13% polyester, 1% nylon
- Podšívka: 94 % polyester, 6 % polyvinylchlorid
- Rozměry: 49 x 35 x 16 cm
- Objem: 32 l
O značce DAKINE
Dakine je americká značka batohů, sportovního oblečení a doplňků. Vyniká zejména propracovanou funkčností a originálním designem svých produktů.





































































































