Základní informace
| Kategorie | Juniorská kola - nad 12 let |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | WOOM |
| Katalogové číslo | WOOM-008824 |
Technické parametry
| Pohlaví | chlapecké, dívčí |
|---|---|
| Věk dítěte | 10-14 |
| Barva | bronzová |
| Barva rámu | bronzová |
| Velikost kola | uni |
| Průměr kol | 26 |
| Konstrukce | Hardtail |
| Sezóna | 2026 |
| Opotřebení | nové |
| Modelová řada | Woom OFF AIR |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové brzdy |
| Rychlosti/převody | 1x9 |
| Hmotnost | 11 kg |
| Nosnost | 80 kg |
| Výška řídítek | 950 mm |
| Šířka řídítek | 680 mm |
| Výška sedla | 780-970 mm |
| Rám | Lehký hliníkový rám Woom vyrobený z ušlechtilých trubek, geometrie vhodná pro malé děti, snadné nastupování a skvělá kontrola, pevné osy |
| Vidlice | Hydraulic air suspension fork with 90 mm travel, pevná osa |
| Přední kolo | Superlight woom OFF DISCO TEC double-chamber aluminum rims |
| Zadní kolo | Superlight woom OFF DISCO TEC double-chamber aluminum rims |
| Přední plášť | 26 x 2.35″ Schwalbe Rocket Ron with ADDIX SPEED rubber compound |
| Zadní plášť | 26 x 2.35″ Schwalbe Rocket Ron with ADDIX SPEED rubber compound |
| Kliky | Lehké, žádna brzda, platformové pedály, délka: 150 mm |
| Převodníky | 28T |
| Řazení | SRAM X5 trigger shifter |
| Přehazovačka | SRAM X5 rear derailleur |
| Přední brzda | Hydraulic disc brakes by Promax |
| Zadní brzda | Hydraulic disc brakes by Promax |
| Řídítka | Lehká hliníková řidítka s ergonomií pro lepší kontrolu, šířka 680 mm, rise 20 mm |
| Gripy | woom Ergogrip |
| Představec | Lehký hliníkový představec, CNC obráběn, délka 50 mm |
| Sedlo | Ergonomické sedlo Woom, které je navrženo potřebám dětské pánvi, boční ochrana proti odření o zeď |
Popis produktu
Vítejte v dimenzi odpružení! Woom OFF AIR 6 nabízí dětem ultralehké a robustní horské kolo s předním odpružením, které směle zvládne všechny jejich dobrodružství v terénu. Odpružená vidlice poskytuje maximum pohodlí a zajišťuje dokonalou kontrolu nad těžkým terénem - výsledkem je více zábavy a méně únavy. Je vhodný pro děti 10 - 14 let nebo 140 - 165 cm.
Základem všech modelů Woom je lehký hliníkový rám s geometrií, jež byla navržena s ohledem na specifické potřeby malých cyklistů. Model Woom 6 OFF Air je postaven také na lehkém hliníkovém rámu s více trailovou geometrií a vzduchovou vidlicí, která je lehčí než běžné pružinové a navíc lze nastavit přesně podle hmotnosti vašeho dítěte. Dále přibyly pevné osy, které zvyšují bezpečnost a pevnost kola.
Kolo je vybaveno výkonnými hydraulickými brzdami a plášti Schwalbe, které zvládnou i náročnější terén. 9-rychlostní přehazovačka Sram X5 poskytuje snadné a hladké řazení.
Také u modelu Woom 6 OFF Air klade veliký důkaz na kontaktní místě mezi dítětem a kolem, gripy, sedlo a pedály je ergonomicky uzpůsobeno potřebám malého cyklisty. Woom 6 OFF Air je vhodný pro děti 10 - 14 let nebo 140 - 165 cm.
Hlavní přednosti a parametry:
- Kvalitní hliníkový rám s trailovější geometrií a podloženější úhel vidlice, pro co nejlepší vedení stopy
- Vzduchová vidlice se zdvihem 90 mm je lehčí než běžně používané vidlice u dětských kol a lze nastavit na přesnou hmotnost dítěte
- Pevné osy usnadňují montáž zapletených kol a zvyšují tuhost kola
- Woom 6 OFF Air je vhodný pro děti 10 - 14 let nebo 140 - 165 cm.
- Ideální model pro terénní jízdu na přírodním nebo dětským trailu v bikeparku
- Speciální níže položená geometrie rámu poskytuje lepší nastupování a stabilitu
- Nízká hmotnost 11 kg
- 26” kola
- Zadní a přední hydraulické brzdy Promax
- Vícevrstvý lak vydrží většinu dětských karambolů
- Kvalitní kontaktní body mezi dítětem a kolem ( sedlo, gripy )
- Pláště Schwalbe Rocket Ron, vhodné do náročného terénnu. Poskytují vysokou míru stability
- 9-rychlostní řazení Sram X5 se spolehlivým a hladkým chodem
Tabulka velikostí
O značce WOOM
Dětská kola Woom od rakouského výrobce vynikají především díky extrémně nízké váze, která je dvojnásobně nižší oproti konkurenci. I přes nízkou váhu nabízí Woom dostatečně bytelné a pevné provedení, které odolá i sebevětším raubířům.





































































































