Základní informace
| Kategorie | Kola 24 - děti 9-12 let |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | CANNONDALE |
| Katalogové číslo | C51602U20 |
Technické parametry
| Pohlaví | chlapecké, dívčí |
|---|---|
| Věk dítěte | 7-12 |
| Barva rámu | růžová |
| Velikost kola | uni |
| Průměr kol | 24″ |
| Konstrukce | Hardtail |
| Sezóna | 2026 |
| Opotřebení | nové |
| Modelová řada | Trail |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | V-brzdy |
| Rychlosti/převody | 1x8 |
| Rám | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Přední náboj | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8 sp freehub |
| Zadní náboj | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8 sp freehub |
| Výplet | Steel, 14g Black |
| Ráfky | Cannondale, lightweight alloy, 24”, 28h |
| Kliky | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
| Převodníky | 30T |
| Střed | Cartridge, square taper |
| Přehazovačka | Shimano Tourney |
| Kazeta | Sunrace, 12-32, 8-speed |
| Řetěz | KMC Z8.1, 8-speed |
| Přední brzda | Promax V-Brake |
| Zadní brzda | Promax V-Brake |
| Řídítka | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| Gripy | Cannondale Kid’s Comfort |
| Sedlo | Cannondale Kid’s Comfort |
| Sedlovka | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
Popis produktu
Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.
Kvalitní dětské 24“ horské kolo Cannondale Kids Trail 24, postavené na hliníkovém rámu SmartForm C3, vybavené odpruženou vidlicí , V-brzdami a sadou řazení microSHIFT s 8 převody.
Kolo je vhodné pro děti s výškou 124 - 137 cm
Hlavní přednosti:
- Lehký a odolný hliníkový rám SmartForm C3
- Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 50mm
- Širokorozsahové 8stupňové řazení
Tabulka velikostí
O značce CANNONDALE
Kultovní americký výrobce horských a silničních kol, známý svým inovativním designem a pokročilými technologiemi.







































































































