Základní informace
| Kategorie | Kola 16 - děti 5-6 let |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Specialized |
| Katalogové číslo | 96523-4216 |
Technické parametry
| Věk dítěte | 5-6 |
|---|---|
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
| Barva rámu | zelená |
| Velikost kola | uni |
| Průměr kol | 16 |
| Konstrukce | Bez odpružení |
| Sezóna | 2026 |
| Modelová řada | Riprock |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | torpedo |
| Rychlosti/převody | singlespeed |
| Od věku | od 5 let |
| Šířka řídítek | 520 mm |
| Rám | Specialized A1 Premium Aluminium |
| Výplet | Nerez, 14g |
| Ráfky | 16" slitina, hloubka 16 mm, vnitřní šířka 21 mm, 28h |
| Vidlice | Hi-Ten ocel |
| Přední náboj | Ocelové, šroubované, rozteč 100 mm, volná kuličková ložiska, 28h |
| Zadní náboj | Coaster brzda, šroubovaná, volná kuličková ložiska, rozteč 110 mm, 16T ozubená, 28h |
| Pláště | Rhythm Lite, 30 TPI, drátěná patka, 16x2,3" |
| Kliky | Hi-Ten ocel, 89 mm |
| Převodníky | Ocel, 26T |
| Řetěz | KMC Z510, jednorychlostní, proti pádu, 1/2" x 1/8" |
| Řídítka | BMX, ocel, 10° backsweep, 4° upsweep, 115mm stoupání, 520mm šířka, 22.2mm |
| Gripy | Specializd |
| Představec | Tlakově litý hliník, délka 37 mm, 10 stupňů, průměr svorky 22,2 |
| Sedlo | Specializd dětský Henge |
| Sedlovka | Ocel, 22,2 mm |
| Pedály | Nylonová platforma s odrazkami |
Popis produktu
Výkup dětských kol - nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde. S kolem Riprock Coaster 16 se jízda scvrkává na ten nejjednodušší prvek – zábavu. A aby se značka Specialized o tom ujistili, navrhla kolo se spoustou skvělých funkcí, které se snadno používají pro vaše nejmenší, jako je například torpédová brzda pro snadné zastavení, široké pláště 16x2,3", které zvyšují stabilitu a jistotu, a odolné komponenty, které odolá roky užívání. Je to perfektní kolo pro vašeho malého jezdce, se kterým se můžete vydat na cestu – jen si přejeme, abychom takové měli, když jsme byli malí. Rám z prémiového hliníku A1 je lehký a stavěný tak, aby vydržel náročné dětské zacházení, zatímco geometrie je postavena takovým způsobem, aby rám měl velice nízkou výšku rozkroku, takže děti mohou snadno na kolo nasednout a vyrůstat s jedním kolem. Ocelová torpédo brzda je spolehlivá a snadno a bezpečně se s ní brzdí. Pláště Rhythm Lite o rozměrech 16x2,3" kolu dodávají fantastický záběr, pohodlí, stabilitu a především radost z jízdy na všech možných typech terénu.
Tabulka velikostí
O značce Specialized
Specialized je americká značka, která od roku 1974 vyrábí jízdní kola, komponenty a cyklistické doplňky, včetně helem, treter a sedel. Je známá používáním svých inovativních technologií a její produkty používají špičkoví závodníci po celém světě.





































































































