Základní informace
| Kategorie | Dětské stoličky |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Ette Tete |
| Katalogové číslo | ETTE-MOWH |
Technické parametry
| Vhodný věk | batolata (1-3 roky), předškoláci (3-6 let) |
|---|---|
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
| Barva | bílá |
| Sezóna | 2026 |
| Materiál | 15mm březová překližka |
| Výška | 51 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Posuňte svou rodinu na vyšší úroveň s MIIMO®, výškově nastavitelnou schůdkovou stoličkou inspirovanou metodou Montessori. Tato stolička je ideální pro nácvik na nočník i po něm, unese až 100 kg a je vhodná pro celou rodinu. Rozlučte se s tradičními schůdkovými stoličkami a pozdravte MIIMO®!
MIIMO je perfektní v každém věku. Ale nezapomněli jsme myslet i na potřeby starších batolat (ve věku 4+ let), která už z tradičních pomocných věží možná vyrostla. Poskytuje totiž výškové zvýšení pro pohodlný přístup do kuchyně, koupelny a jakékoli jiné místnosti. S MIIMO se vaše dítě může s jistotou pustit do nových úkolů a zážitků a každý den si budovat sebevědomí!
Velká a stabilní plošina MIIMO je v učení na nočník převratnou změnou. Díky 3 nastavitelným výškovým polohám, bočním madlům pro oporu a chytře otočné plošině se bezproblémově přizpůsobí toaletní míse, což z ní činí ideálního společníka pro mladší batolata, která se učí používat rodinnou toaletu.
Všestranný - použijte jej v jakékoli místnosti, kde vaše dítě potřebuje schůdek navíc.
Multifunkční - děti jej mohou používat jako schůdek i židličku.
Ideální pro učení na záchod - stabilní a velká plošina, kterou lze otáčet pro lepší zarovnání s prkénkem.
Vyrobeno pro rodinné použití - testováno do 100 kg, tento schůdek vám pomůže dosáhnout na nejvyšší police.
Bezpečnost - oficiálně certifikovaná a bezpečná.
Podporuje přirozený růst - děti mohou objevovat svět kolem sebe a učit se novým dovednostem.
Praktické životní dovednosti - děti se učí mýt ruce, krájet zeleninu, míchat těsto a dělat další drobné, ale smysluplné věci samy.
Samostatnost - vaše děti začnou dělat stále více věcí bez vaší pomoci.
Technické specifikace:
- vhodné pro děti od 18 měsíců +
- materiál: 15mm březová překližka
- povrchová úprava: UV barva nebo lak na vodní bázi
- celková výška: 51 cm
- celková šířka: 38 cm
- výška 1. schodu: 12 cm
- nejvyšší nastavení schodu: 29 cm
- střední nastavení schodu: 24 cm
- nejnižší nastavení schodu: 19 cm





































































































