Základní informace
| Kategorie | Dětské stoličky |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Ette Tete |
| Katalogové číslo | ETTE-FOWO |
Technické parametry
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Sezóna | 2026 |
| Materiál | 15mm březová překližka |
| Výška | 90 cm |
| Šířka | 44,5 cm |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Step’n’Fold Ette Tete je bezpečná a praktická skládací pomocná věž pro batolata a děti, navržená pro podporu samostatnosti v kuchyni, koupelně nebo jakékoli jiné místnosti doma. Díky nastavitelné výšce a štíhlému skládacímu designu (pouze 12 cm ve složeném stavu) je to perfektní řešení pro úsporu místa pro moderní rodiny. STEP’n’FOLD je oficiálně certifikovaná a testovaná na bezpečnost a lze jej také vylepšit doplňky, jako je bezpečnostní síť, další podpůrné nohy a oboustranná kreslicí tabule.
Perfektní a kompaktní nábytek pro aktivní děti, které se chtějí zapojit do každodenních aktivit. Má 2 nastavitelné výškové polohy, takže pomůže vašemu dítěti rozvíjet samostatnost až do 6 let a i výše!
Bezpečnost - oficiálně certifikovaná a bezpečná.
Uspokojuje zvědavost - děti mohou objevovat svět kolem sebe a učit se novým dovednostem.
Praktické životní dovednosti - děti se učí mýt ruce, krájet zeleninu, míchat těsto a dělat další drobné, ale smysluplné věci samy.
Jemná motorika - věž pomáhá rozvíjet obratnost a přesnost.
Samostatnost - vaše děti začnou dělat stále více věcí bez vaší pomoci.
Technické specifikace:
- vhodné pro děti od 18 měsíců +
- materiál: 15mm březová překližka
- povrchová úprava: UV barva nebo lak na vodní bázi
- celková výška: 90 cm
- celková šířka: 44,5 cm
- hloubka: 60 cm
- rozměry plošiny na stání: 38 x 40 cm
- nastavitelná výška schodu (nejvyšší): 45 cm
- nastavitelná výška schodu (nejnižší): 32 cm





































































































