Základní informace
| Kategorie | Dětské stolky |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Ette Tete |
| Katalogové číslo | ETTE-TWOB |
Technické parametry
| Hračky a hry podle věku | Batolata (1-3 roky), Předškoláci (3-6 let), Školáci (7-10 let) |
|---|---|
| Určení děti | chlapecké, dívčí |
| Barva | hnědá |
| Sezóna | 2026 |
| Materiál | 15mm březová překližka |
| Výška | 90 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Velikost | uni |
Popis produktu
Učící věž Step’n’Sit Ette Tete je malý pomocník, díky kterému se děti začnou zapojovat a pomáhat vám s malými a snadnými úkoly, rozvíjet motorické dovednosti, hbitost a rostoucí sebevědomí. Děti ocení možnost zapojit se do přípravy jídel a dosáhnout na dřez nebo umyvadlo.
Nezabírá mnoho místa a kombinuje dva nezbytné kusy dětského nábytku do jednoho. V případě potřeby lze tuto věž přeměnit na stůl s židlí pro jakoukoli potřebu - hraní her, kreslení, vychutnávání jídla a svačin a mnoho dalšího!
Multifunkční - použijete ji jako pomocnou věž nebo stůl se židlí.
Bezpečnost - oficiálně certifikovaná a bezpečná.
Uspokojuje zvědavost - děti mohou objevovat svět kolem sebe a učit se novým dovednostem.
Praktické životní dovednosti - děti se učí mýt ruce, krájet zeleninu, míchat těsto a dělat další drobné, ale smysluplné věci samy.
Jemná motorika - věž pomáhá rozvíjet obratnost a přesnost.
Samostatnost - vaše děti začnou dělat stále více věcí bez vaší pomoci.
Technické specifikace:
- vhodné pro děti od 18 měsíců +
- materiál: 15mm březová překližka
- povrchová úprava: UV barva nebo lak na vodní bázi
- celková výška: 90 cm
- celková šířka: 45 cm
- výška 1. schodu: 22,2 cm
- výška plošiny na stání: 46,5 cm
- rozměry plošiny na stání: 28 x 40 cm
- rozměry stolu: 40 x 43 cm





































































































