Základní informace
| Kategorie | Dětské lyže 100 až 120 cm |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Rossignol |
| Katalogové číslo | RRNJY02W |
Technické parametry
| Barva | černá, červená |
|---|---|
| Délka lyže | 100, 110, 120, 130, 140 |
| Kategorie lyží | all mountain |
| Konstrukce | OVERSIZED SIDECUT, HD CORE, CAP SIDEWALLS, FIBERGLASS, TIP ROCKER, EXTRUDED BASE |
| Sezóna | 2025/26 |
| Modelová řada | Hero |
| Pokročilost | sportovní |
| Vázání | s vázáním / set |
| Druh lyží | carvingové |
| Rozměry | 108/68/94 |
| Délky a radius | 6 m / 100 cm, 7 m / 110 cm, 9 m / 120 cm, 10 m / 130 cm, 12 m / 140 cm |
| Jádro | HD |
| Vázání specifikace | Look Kid 4 GW B76 Black |
| Hmotnost (pár) | 1,7 kg / 120 cm |
Popis produktu
Lyže Hero Junior jsou navrženy tak, aby pomohly juniorským lyžařům osvojit si solidní základy. Jsou lehké a vhodné pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře. Vyvážená kombinace snadného nástupu do oblouku a jisté kontroly nad hranami urychluje učení. Progresivní flexe odpovídající velikosti lyžařů poskytují mladým lyžařům snadný, pohodlný a intuitivní výkon.
Lyže jsou dodávány s vázáním Look Kid 4 GW B76 Black.
Parametry lyží:
-
Geometrie (vykrojení):
108-68-94 -
Radius:
6 m / 100 cm
7 m / 110 cm
9 m / 120 cm
10 m / 130 cm
12 m / 140 cm -
Hmotnost (pár bez vázání):
1,5 kg / 100 cm
1,6 kg / 110 cm
1,7 kg / 120 cm
1,8 kg / 130 cm
1,9 kg / 140 cm -
Jádro: MICROCELL CORE
-
Konstrukce bočnic: CAP
-
Rocker: TIP ROCKER
Parametry vázání:
- Model: Look Kid 4 GW B76 Black
- DIN/ISO: 0,75-4,5
- Brzdy: < 76 mm
- Kompatibilita: ISO 5355 C, ISO 5355 A sjezdové a GripWalk® JUNIOR ISO 23223 C, ADULT ISO 23223 A podrážky
- Hmotnost: 900 g / pár
Technologie:
OVERSIZED SIDECUT
OVERSIZE SIDECUT kombinuje hluboké carvingové boční vykrojení s širšími, moderními šířkami v pase a poskytuje silnou, přesnou carvingovou přilnavost a přilnavost hran se zvýšenou stabilitou a kontrolou.
CAP SIDEWALLS
Konstrukce CAP SIDEWALLS využívá vrchní vrstvu, která se roluje od hrany lyže k hraně (bez bočnic), což nabízí nízkou hmotnost, snadné použití, pohodlnější lyžování a zvýšenou odolnost proti odštěpkům.
HD CORE
Revoluční jádro HD CORE s vysokou hustotou je lehčí a stabilnější než tradiční topol, vyvažuje vysoce kvalitní vlhkost, stabilitu a odpružení s živou, dynamickou mobilitou a silou pro smíšené sněhové podmínky a proměnlivý terén.
FIBERGLASS
SKLENĚNÉ LAMINÁTY nabízejí větší pružnost než uhlík a dodávají se v různých gramážích a úpletech, což z nich činí nejlepší volbu pro přizpůsobení flexibility a torzní odolnosti.
TIP ROCKER
Lyže mají vysoký tradiční klenutí, které poskytuje sílu a zároveň vynikající cit pro sníh a přilnavost na sjezdovce, zatímco mírný rocker ve špičce usnadňuje a urychluje zahájení oblouku.
EXTRUDED BASE
EXTRUDOVANÁ ZÁKLADNA nabízí zvýšenou odolnost pro pronájem / demonstrační použití.
Tabulka velikostí
O značce Rossignol





































































































